شایستگی‌های فردی و قابلیت‌های سازمانی

شایستگی‌های فردی و قابلیت‌های سازمانی

سلام خدمت دوستان عزیز

خیلی وقته که این رسانه رو بروز نکردم؛ که سه دلیل (همان توجیه!) داره:

 • اول اینکه در سال ۹۳ شبکه های اجتماعی موبایل، بخش قابل توجهی از نیازهای ارتباط و انتشار اطلاعاتم را پاسخ گفته و به فلسفه وجودی این رسانه هجوم آورده؛ که البته دارم برای نجاتش فکر می‌کنم!
 • دوم اینکه درگیری فکری و مطالعاتیم در چند موضوع، خصوصاً «مدیریت هیجان» و «انگیزش» و «مدیریت تغییر» بسیار زیاد شده و هنوز از نظر ذهنی به آمادگی و اطمینان کافی برای عرض مطلب نرسیده ام.
 • سوم اینکه سرم رو بیخود خیلی شلوغ کردم (مدیونید اگر فکر کنید دلیل اصلی همین بوده!) و مدت زیادیه که وسوسه‌ی بازسازی و خانه تکانی این وب‌سایت بهم انگیزه‌ی کافی برلی انتشار خرده‌مطالب رو نمی‌ده.

بهرحال اخیرا به بهانه‌ی تمرکز همایش تعالی سازمانی و شماره‌ی بهمن‌ماه نشریه‌ی تدبیر بر موضوع «قابلیت‌های سازمانی»، توفیق اجباری حاصل شد که یادداشتی بنویسم؛ و برای خالی نبودن عریضه آن‌را تقدیم‌ می‌کنم. در این یادداشت از ایده‌های دو دوست عزیز، حضرات «علیپور» و «فرحزادی» بهره‌ها برده‌ام.

امیدوارم در آینده نزدیک فرصت خانه تکانی و آمادگی عرض مطلب، برایم فراهم بشه.

دانلود یادداشت

۳ دیدگاه

 1. ذاکری می‌گه:

  با سلام خدمت دوست گرامی آقای هاشمی
  مقاله بسیار روان و گیرایی بود و موفق شده بودید با بیانی جذاب نکات علمی حوزه قابلیتهای فردی و سازمانی را روایت کنید و من که حداقل با ادبیات منبع بنیان در استراتژی آشنا هستم از این بیان روان لذت بردم. برای شما آرزوی توفیق دارم.

 2. حسینی می‌گه:

  سلام استاد. تلنگری به من زدید تا به فکر منتقل کردن قابلیتهای فردی به شرکت باشم. ممنون